Merj álmodni! Az Alkonyat leszállt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Stephenie Meyer: Alkonyat és Laurell K. Hamilton: Anita Blake és Merry Gentry című könyvei alapján készített szerepjáték. /Az oldalon található minden szellemi termék engedély nélküli felhasználása jogi lépéseket von maga után!/

HomeGalleryKeresésLatest imagesRegisztrációBelépés

Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Bella Swan
The Lamb
Bella Swan

Hozzászólások száma : 50

Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. Empty
TémanyitásTárgy: Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.   Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. EmptyHétf. Aug. 17, 2009 6:51 pm

Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. Ec1b5cc8-8875-4c78-b2f7-63471df75bd7.Large

*A mai nap már eleve rosszul indult. Ébredés után valami fura rossz érzésem volt. Nem tudtam, hogy mi. Csak azt éreztem, ma valami nem jó dolog fog történni. Még Charlie-t is sikerült otthon csípnem, mivel Jake korán hazavitt. Legalább neki jó volt a kedve.*

- Szia kicsim! Na milyen volt Billyéknél? Jól szórakoztatok? – *Kérdezte talán túlságosan is lelkesen.*
- Kösz Apa, egész jól. – *Feleltem. Erre vidáman megveregette a vállam és elindult dolgozni.*

Komolyan kezdem azt hinni, hogy Jake-kel össze akar boronálni bennünket Billy-vel karöltve.

*Amint elment gyorsan felrohantam a szobámba, és szomorúan tapasztaltam, hogy az Adonisz nem vár rám a kopott pokrócon az ágyamon. Edward nem volt a szobában. Hiányérzettel a mellkasomban indultam a zuhany felé. Letusoltam, és amikor elkészültem még arra is volt időm, hogy mindenemet átnézzem és összepakoljam. Elkészülve toporogtam egy sort a szobámban, folyton a telefonomat kémlelve. De senki nem hívott és sms sem érkezett.*

*Amikor eljött az indulás ideje, már régen lent voltam az ajtónál. Az aggodalomtól már hatalmas gombóc nőtt a torkomba. Reszkető kézzel kinyitottam az ajtót és kiléptem a járdára. Az ezüst színű Volvo a ház előtt parkolt, csukott ajtóval. A gyomromban a gombóccal lassan elindultam az autó és Edward felé...*

Szószám: 197
Megjegyzés: Edward kezdtem, te jössz... ^^
Vissza az elejére Go down
Edward Cullen
The Lion
Edward Cullen

Hozzászólások száma : 5

TémanyitásTárgy: Re: Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.   Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. EmptyKedd Aug. 18, 2009 9:39 am

*Borzalmasan éreztem magam egész délután és este. Bella Blackéknél volt… Ott ahol én nem lehetek mellette és rá kell bíznom az életéet egy korcsra. Aggódásommal kishíjján őrületbe kergettem Emmettet a vadászaton. Éppen egy hatalmas grizzly-t készült becserkészni amikor kicsit túl hangosan morogtam egyet és a zsákmány megpróbált elrohanni…*
-Sajnálom… legközelebb visszafogom magam… Csak tudod Bellla- de nem várta meg a folytatást idegesen legyintett és a zsákmánya után szaladt.
„ Ez nevetséges… ha még egyszer megemlíti én esküszöm hogy elmegyek La Push-ba, elhozom onnan és én magam változtatom át”

A gondolataira elmosolyodtam, de idegesen fel is mordultam. Tudtam hogy nem tenné meg de azért a biztonság kedvéért befogtam a számat. Ekkor megcsapott egy hegyi oroszlán étvágygerjesztő szaga. Óvatosan odakopakodtam hozzá és rávetettem magam. Szerencsétlen oroszlánnak esélye sem volt. Amikor jól laktam jeleztem Emmettnek hogy én vissza megyek a házaba. Bátyám megönnyebülten sóhajtott.
”Végre… legalább nem kell néznem a savanyú képét”
Gondolatán jót kuncogtam majd visszairamodtam a házhoz.*

*Mikor hazaértem Esme megnyugtatóan megdörzsölte a hátamat és megölelt. Gondolatai ugyan olyan szeretetről és féltésről árulkodtak mint mindig. Egy perc múlva kiszabadítottam magam az ölelésből és felrohantam a szobámba. Villámgyorsan átöltöztem majd bekapcsoltam Debussy-t és gondolkozni kezdtem…
Vajon mit csinál most életem értelme?

A szemem az asztalra tévedt ahol két Jacksonwillbe tartó repülőjegyre beváltható kupon hevert meg egy nagy csomó könyv. És bepattant az isteni szikra. Hamarosan jön a tavaszi szünet és az a korcs biztosan majd megpróbál minket egymástól távoltartani.. hacsak én nem viszem el Bellát egy kis kirándulára az anyjához. Gonosz kis vigyorral képzeltem el Jacob Black ábrázatát amikor megtudja hogy Bellám és én elutaztunk… aztán meg Bella boldog arcára gondoltam amikor elmondom neki. Gonosz vigyorom lágy szerelmes mosollyá alakult és boldogan rohantam el futni az éjszakába.*

*Nem szándékosan nem mentem el Bellához amikor ébren volt. Emmett feltartott aztán meg Alice gyötört Jasperért való aggódásával. És végül Rosalie próbált meg bosszantani. Mérgesen és dühöngve futottam az erdőben és végül elértem célomat. Felugrottam az ablakhoz és bemásztam rajta. Szerelmem már nyugtalan álmát aludta én meg bosszankodva ültem bele a hintaszékbe és csak néztem édes nyugtalan szerelmemet. Mielőtt felébredt volna hazarohantam, lerohantam a garázsba, beugrottam a szeretett Volvomba és elhajtottam a Swan ház felé.*

*Két perc kellett odaérjek. Bella már az ablakban leskelődött majd szorongva kilépett az ajtón és elindult felém. Ilyenkor tudott az örületbe kergetni az a tény hogy nem tudok olvasni a gondolataiban. Miért ilyen feszült?? Kitártam neki az ajtót és miután bekászálódott csibészesen rávigyorogtam majd megcsókoltam*
-Jó reggelt… -üdvözöltem lágyan majd rátértem a tárgyra- Suli után átmegyünk hozzánk

*Mondtam könnyedén és relytéjesen somolyogtam*
Bella Swan
The Lamb
Bella Swan

Hozzászólások száma : 50

TémanyitásTárgy: Re: Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.   Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. EmptyKedd Aug. 18, 2009 2:31 pm

Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. 386ad96e-9049-4df9-b8fa-712c1362aa99.Large Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. 0e26878c-935f-43c0-8bb8-43693a0b3b15.Large Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. 90827862-e345-489c-b2a2-69327616a831.Large

*Gondolataimba merülve értem az kocsihoz. Igyekeztem szenvtelennek mutatkozni. Legnagyobb meglepetésemre kitárta nekem az ajtót. Miután bekászálódtam, csak akkor mertem végre ránézni. Ahogy megfordultam, ő eközben fölém hajolt, sápadt szép arca alig pár centire volt az enyémtől. Elállt a szívverésem.*

*Csibészesen rám vigyorgott. Ahogy szélesen mosolygott, kivillant hibátlan, vakítóan fehér fogsora. Olyan hamiskás mosoly volt ez, és oly gyönyörű, hogy nem bírtam megszólalni, csak gyagyán néztem rá. Az arca mágnesként vonzotta a szemem és a látványa teljesen megbabonázott, elakadt a lélegzetem is.*

*És ekkor újbóli meglepődésemre megcsókolt. Mint általában, most sem én irányítottam. A csók csak addig tartott, ameddig Ő jónak nem látta. Ajkai, melyek akár a porcelán - hidegek és tökéletesen simák voltak - gyengéd csókot lehetek ajkamra. Mindez csak pár másodpercig tartott és mire felocsúdtam már vége is volt. Még a véremnek sem volt elég ideje, hogy felforrjon.*

- Jó reggelt… - *Üdvözölt lágyan majd rátért a tárgyra.*
- Suli után átmegyünk hozzánk- *Mondta könnyedén és rejtélyesen somolygott.*

Nem tudtam kiigazodni rajta. A telefonhívásom óta tépelődtem, hogy vajon mit fog szólni ahhoz, hogy Billyéknél aludtam. Mostanában valljuk meg, elég sokat voltam náluk. Részben a kocsim (és a motorok) miatt, részben Jake ajándéka miatt. Persze ezekről Edward a kocsin kívül szerencsére nem tudott. Ilyenkor áldom a szerencsémet, hogy nem tud olvasni a gondolataimban. Sosem bántanám meg szándékosan Őt. Viszont abban biztos voltam, hogy ha ezekről tudna, megbántódna.

Hirtelen eszembe jutott valami. Kutatni kezdtem az emlékeimben, hogy mikor is van a születésnapom. Szerencsére volt még majdnem egy hét vissza. A születésnapomat nem terveztem megünnepelni, sőt feltett szándékom volt, hogy Alicet és Edwardot is lebeszéljem az ajándékokról. De csak nem sikerült, Alice újra önmagát adta és kijelentette, hogy náluk ünnepelünk. Minden erőmet latba vetettem, de inkább jobbnak láttam feladni a dolgot. Bár szerintem előre tudta, hogy így lesz.

Az ünneplésre gondolva összerándult a gyomrom. Ezek szerint a gombóc nem tűnt el. Minden egyes nap, mellyel öregebb leszek Edwardnál arra sarkallt, hogy valahogy mielőbb elérjem, hogy átváltoztasson. Csak épp fogalmam sem volt, hogy hogyan.

- Ó igen, és miért? *Kérdeztem kíváncsian, miközben indította a motort.*

*Ahhoz képest, hogy milyen gyorsan vezetett, most önmagához képest lassan, már-már emberi tempóban vezetett. Minden esetre meg kell hagyni, Edward nagyon jól vezet, még ilyen lassan is.*

Szószám: 371
Megjegyzés: Bella nem otthon aludt, hanem a Black házban! Jake kora reggel vitte haza. Ezt a rész javítod az előző hsz-edben?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.   Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik. Empty

Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!
» Új kaland, avagy Játékos kerestetik
» Adoptálás, avagy játssz te is a könyv szereplőjével!
» Árváink, avagy játsz te is a könyvek szereplőivel!
» A játék IDEJE, avagy hol tartunk éppen?