Merj álmodni! Az Alkonyat leszállt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Stephenie Meyer: Alkonyat és Laurell K. Hamilton: Anita Blake és Merry Gentry című könyvei alapján készített szerepjáték. /Az oldalon található minden szellemi termék engedély nélküli felhasználása jogi lépéseket von maga után!/
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! Empty
TémanyitásTárgy: GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!   GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 8:10 pm

01.) Milyen névvel regisztráljak?

Azzal a karakter nevével, akivel játszani fogsz; vagyis pl. Bella Swan és nem tüntimünci18!

A regisztrálás előtt érdemes az alábbi topicokat elolvasnod:

Mielött bármit is csinálnál, ezt nézd meg!
Ide gyere, ha eldöntötted, hogy belevágsz

Árváink, avagy játsz te is a könyvek szereplőivel!
Ezt azért olvasd el, hogy tudd, melyik könyvbéli karakter szabad még.
(Nem szeretnék még egy Alice Cullent kitörölni, csak mert erre nem figyeltetek oda!)

02.) Beregisztáltam Rainaként/ Jamesként. Miért törölték a felhasználónevemet?

Azért töröltem, mert ha megnézed a játék idejét, akkor ott láthatod, hogy ezek a karakterek már nem élnek. Az első pontnál megadott "Árváink" topicban érdemes megnézni, hogy melyik karakter szabad még. Ott továbbá azt is meg fogod találni, hogy ha meghalt-e (át van húzva, ha nem lehet vele játszani és mellé is írtam).

03.) Miért van az, hogy az elkészített előtörténetemet nem fogadták el?

Ez kizárólag akkor fordulhat elő, ha könyvbéli karakterrel regisztrálsz. Ugyanis ilyenkor igazodnod kell a könyvekben leírt jellemhez, kinézethez, viselkedéshez, stb.

Előfordulhat az is, hogy valamilyen adatot nem tudsz és más oldalakról leszedsz kész előtöriket.
Ezzel addig nincs is semmi baj, amíg csak olyan dolgokat vettél át belőle, amit a könyvek is tartalmaznak.
Amint azonban már más saját irományát is beleteszed (PLÁGIUMot követsz el) és erről később tudomást szerzünk, akkor kitöröljük az előtöridet és újra kell írnod azt.
De ekkor már sokkal szigorúbban nézzük, hogy mit is írtál.
Illetve a másik oldalnak kérésre megadom az IP címedet és az emailcímedet, amivel regisztráltál nálunk!

04.) Itt tényleg mindenkit kibeszéltek a háta mögött?

Nos ez jó kérdés. Egyenlőre mondhatom azt, hogy szerencsére nem.

Ugyanis sajnos már volt szerencsém több olyan oldalhoz, ahol a pletykálkodás és a miatt, hogy mindent a csevegőben beszéltek meg (ami nem is tartozik oda!), lassan szétment az oldal, sokan ott is hagyták.

Amikor Nagytestvérrel megalkottuk az oldalt, eldöntöttem, hogy Nálunk nem lesz ilyen!
Ezért szeretnék megkérni minden regisztráltat és regisztrálni vágyót, hogy NE A CSEVEGŐBEN PLETYKÁLKODJON!
Erre ott a PM vagy az Email. Ha valakivel problémád van, vagy ki akarsz valakit beszélni a háta mögött (aminek nem örülnénk...), rendezd le ezek segítségével!


05.) Előre beregisztrált, könyvbeli karaktert kaptam, de nem kapok emailben téma értesítést, pedig írtam az adott topicba. Miért van ez?

Ez azért fordulhatott elő, mert megadtunk egy emailt, amivel regisztráltuk. Amint megkapod hozzá a felhasználónevet és a jelszót tőlünk, kérlek változtasd meg az emailt a tiédre.

[FOLYTATÁSA KÖVETKEZIK...]

06.)

07.)

08.)

09.)

10.)


A hozzászólást Admin összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 18, 2009 1:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! Empty
TémanyitásTárgy: Re: GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!   GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! EmptyHétf. Júl. 20, 2009 9:27 pm

Idézet :
02.) Beregisztáltam Rainaként/ Jamesként. Miért törölték a felhasználónevemet?

Azért töröltem, mert ha megnézed a játék idejét, akkor ott láthatod, hogy ezek a karakterek már nem élnek. Az első pontnál megadott "Árváink" topicban érdemes megnézni, hogy melyik karakter szabad még. Ott továbbá azt is meg fogod találni, hogy ha meghalt-e (át van húzva, ha nem lehet vele játszani és mellé is írtam).

Ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a következő topicot, hogy tudja hol járunk időben:
A játék IDEJE, avagy hol tartunk éppen?
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! Empty
TémanyitásTárgy: Re: GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!   GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! EmptyVas. Aug. 02, 2009 11:17 pm

Idézet :
04.) Itt tényleg mindenkit kibeszéltek a háta mögött?

Nos ez jó kérdés. Egyenlőre mondhatom azt, hogy szerencsére nem.

Ugyanis sajnos már volt szerencsém több olyan oldalhoz, ahol a pletykálkodás és a miatt, hogy mindent a csevegőben beszéltek meg (ami nem is tartozik oda!), lassan szétment az oldal, sokan ott is hagyták.

Amikor Nagytestvérrel megalkottuk az oldalt, eldöntöttem, hogy Nálunk nem lesz ilyen!
Ezért szeretnék megkérni minden regisztráltat és regisztrálni vágyót, hogy NE A CSEVEGŐBEN PLETYKÁLKODJON!
Erre ott a PM vagy az Email. Ha valakivel problémád van, vagy ki akarsz valakit beszélni a háta mögött (aminek nem örülnénk...), rendezd le ezek segítségével!

Ez egy nagyon fontos dolog, ugyanis ha elrontjátok ezzel az OLDALUNKAT, akkor a saját szórakozásotokat teszitek tönrke.
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! Empty
TémanyitásTárgy: Re: GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!   GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda! Empty

Vissza az elejére Go down
 
GY.I.K. avagy amire mindenképpen figyelj oda!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Új kaland, avagy Játékos kerestetik
» Adoptálás, avagy játssz te is a könyv szereplőjével!
» Árváink, avagy játsz te is a könyvek szereplőivel!
» A játék IDEJE, avagy hol tartunk éppen?
» Gyűlnek a felhők, avagy Edward újra titokzatoskodik.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merj álmodni! Az Alkonyat leszállt! :: A Való Világ... :: Hírek, közlemények-
Ugrás: