Merj álmodni! Az Alkonyat leszállt!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Stephenie Meyer: Alkonyat és Laurell K. Hamilton: Anita Blake és Merry Gentry című könyvei alapján készített szerepjáték. /Az oldalon található minden szellemi termék engedély nélküli felhasználása jogi lépéseket von maga után!/
 
KezdőlapGalleryKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Vámpírok

Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

Vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Vámpírok   Vámpírok EmptySzomb. Május 02, 2009 9:05 pm

Ők a ragadozók, nomádok, a Hidegek, előholtak, a Gangesz veszedelmei.
Hívd őket, ahogy tetszik...
De jobb, ha óvakodsz tőlük, mert ők azok, akik embervért isznak!

De szerencsére akadnak köztük vegetáriánusok, mindannyiunk nagy örömére...
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

Vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírok   Vámpírok EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 9:21 pm

TELJES NÉV » Edward Anthony Masen Cullen
BECENEVEK » Edward
KOR KIÍRVA » tizenhét (+90)
FAJ » vámpír
NEM » férfi

SZOKÁSOK » Zenehallgatás mindig, mindenhol. (Főleg a klasszikusokat szereti, mint pl. Debussy.) Szokott zenét szerezni. (Írt már dalt Esme-nek és Bellának is.) Szeret zongorázni. Mindig gyorsan vezet, imádja a sebességet és a gyors kocsikat. Több kocsija is van. Gyorsan fut és élvezi, szeret baseballt játszani a családjával. Éjszakánként Bellát nézi, ahogy alszik vagy csak beszélgetnek.

LEGBOLDOGABB EMLÉK » Amikor kiderült, hogy Bells úgy is szereti, hogy ő egy szörnyeteg.
LEGSZOMORÚBB EMLÉK » Amikor embert ölt.

ANYA » Elizabeth Masen, kora, foglalkozása, ismeretlen, meghalt
APA » Edward Masen, kora, foglalkozása ismeretlen, meghalt
TESTVÉREK » nincs testvére

SZÜLETÉS IDEJE » 1901. június 20.
SZÜLETÉS HELYE » Chicago, Illinois
ÉLETTÖRTÉNET »
Vámpírrá válás: 17 évesen vált vámpírrá Carlisle-nak köszönhetően, mikor spanyol influenzában haldoklott és az orvos megmentette. Ezek után a Cullen család tagjaként élt lassan több, mint 100 éve. Mégsem talált társat e hosszú idő alatt. Egészen addig, amíg nem találkozott Bellával egy halandó lánnyal, akinek nem tud olvasni a gondolataiban és akinek az illata hihetetlenül vonzotta.Küzd, hogy felülkerekedjen az érdeklődésén és vonzalmán, de miután számos alkalommal megmenti a lány életét, feladja a küzdelmet és teljesen beleszeret. Edward elmondja Bellának az igazat, hogy valójában ki is ő, mennyi idős, habár 17-nek néz ki, igazából 1901. júniusában született. Carlisle-tól vette át a szokatlan életfilozófiát, ami merőben különbözött más vámpírokétól, miszerint csak állati vérrel táplálkoznak. Edward állandóan figyelmezteti Bellát, hogy túl veszélyes, ha együtt vannak, de a lány szerelmes és teljesen megbízik benne, hogy képes magát féken tartani, épp ezért hasztalan minden szava. Így kerül Bella életveszélybe, mivel egy Cullenekkel töltött baseballozás során idegen vámpírok bukkannak fel, amelyek közül egy nyomkövető, James szúrja ki magának és addig nem nyugszik, amíg meg nem kapja. A családja segítségével Edward megmenti Bellát és végeznek Jamesszel, de továbbra is az marad a fő kérdés, hogy mennyire biztonságos Bellának Cullenék mellett.

JELLEM » Csendes, töprengő és magába forduló típus.

KÜLSŐ » Vörösesbarna, bronz színű haja van. Szemei emberként zöldek voltak, vámpírként topáz és arany színű, ha éhes lesz, akkor fekete. Arca krétafehér. Topáz/Sötét szeme alatt sötét karikák - lilás véraláfutás-színű karikák. Mintha álmatlanságban szenvedne, vagy éppen felgyógyulóban lenne egy kiadós orrtörésből. Ámbár az orra, akárcsak minden vonása, egyenes, határozott vonalú és tökéletes.

Igen, tökéletes, akár egy Angyal... Vörösesbarna haj, topázszín szemek, falfehér bőr.
Ő a megtestesült Adonisz, a tökéletes férfi...

MEGKÜLÖNBÖZTETŐ JEGYEK » Különleges képessége: Képes olvasni mások gondolataiban, kivétel Bella.

PLAY BY » Robert Pattinson

ALIAS » ööö az titok ^.^

EGYEDI TITULUS » The Lion
MULTIK » Nathaniel ^.^
MEGJEGYZÉS » Elfogadva, nyomás játszani!
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 116
Join date : 2009. Apr. 28.
Age : 36
Tartózkodási hely : Pécs, Hungary

Vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírok   Vámpírok EmptyHétf. Aug. 24, 2009 12:05 pm

TELJES NÉV » Jane de la Volterra (eredeti neve ismeretlen)
BECENÉV »Jane

FAJ » vámpír (a Volturi-klán tagja)

NEM »

SZOKÁSOK » Kedvenc szórakozásom: szadizni a szegény ,tudatlan embereket,vámpírokat,vérfarkasokat egyaránt.Ezen kívül a gonosz kacagás is nagyon megy már...

LEGBOLDOGABB EMLÉK » Talán az,mikor Aro vámpírrá változtatott engem és a fivéremet,ezzel megmentve minket a halál torkából. Ezért örök időkig hálás leszek neki,ahogy Alec is minden bizonnyal.
LEGSZOMORÚBB EMLÉK » Mikor Aec-et és engem halálra ítéltek. Soha nem fogom elfelejteni azt a percet,emberlétem legélénkebb emléke,melyet még az átváltozás kínjai se tudtak elhomályosítani.

ANYA » nem ismerem.
APA » nem ismerem.
TESTVÉREK » Alec,egyidős velem,ő is Volturi

SZÜLETÉS IDEJE, JELENLEGI KOR » Nem emlékszem rá,ahogy Alec sem. Így ez a momentum örökre ködbe veszett számunkra. Talán 15 éves lehetek biológiailag.
SZÜLETÉS HELYE » Volterra,Olaszország.

ÉLETTÖRTÉNET » Emberéletem minden darabkája teljes homályba vész előttem,kivéve egyet.Ez az egy apró foszlány pedig az elítélésünk napjának egy része. De túlságosan előre rohantam...Talán jobb ha újra kezdem.
Nos...
Ki gondolná,hogy mikor egy csecsemő felsír valahol a Föld golyón egy álom valóra válik? Mese habbal,mondták erre mindig az emberek és a társadalom egyet is értett velük.Ám arra senki nem gondolt,hogy van amit nem lehet megmagyarázni a tudomány eszközeivel. Aro sokat mesélt Alec-nek és nekem az emberi életünkről,mert ő már akkor is ismert minket. Azt mondta: anyánk hitt ezekben a dolgokban,ám apánk nem. Ez pedig kettejük házasságát úgy roncsolta szét,akár egy villám a viharban magányosan álló fát.Nem sokat tudtunk ezután a szüleinkről. Hogy őszinte legyek a vérszerinti családom mióta az eszemet tudom egy személyből áll: Alec-ből! Érte mindent megtennék,bármit...szó szerint!
Talán emiatt nem állt mellénk sem anyánk,sem apánk mikor ítéletet hirdettek és mágjára küldtek minket! Az oka az volt,hogy mivel már abban az időben is kezdtek kirajzolódni vámpír-képességeink az emberek félni kezdtek tőlünk. Aro a mágjahaláltól mentett meg azzal,hogy átváltoztatott és magához vette furcsa kettősünket. Azóta (pontos évszám nem ismert) a Volturi-klánhoz tartozunk,mint tiszteletbeli testőrök. A legmélységesebben tisztelem a gazdáimat,mindig védem őket,odaadü vagyok velük és álhatatos!Pont,mint Alec. Ennél jobbat nem is kívánhatnánk magunknak...

JELLEM » Alapvetően gonosz vagyok, mint azt már olvashattátok, előszeretettel kínzok másokat. Ehhez nem csak az emberek tartoznak, hanem a vámpírok,vérfarkasok is. Nem véletlen, hogy testvéremmel együtt az ördögi ikerpárnak neveztek minket. Alec-ért bármit megtennék,ő a támaszom,bátyám,mindenem!

KÜLSŐ »
Első ránézésre gyönyörű vagyok,akárcsak fajtársaim: szőkésbarna hajam van , valamint a ragadozó mivoltomnak köszönhetően vörös és fekete szemem. Koromhoz képest egy picit kisebb: magasságom mindössze 150 cm. Arcom, bőröm sápadt, hideg és kemény.
MEGKÜLÖNBÖZTETŐ JEGYEK » A puszta pillantásommal kínozni tudok másokat.

ALIAS » Szerintem jobb,ha inkognítóban maradok,úgy élvezetesebb a játék!Smile

EGYEDI TITULUS » Semmi.

MULTIK » MÉG senkivel...xD

EXTRA MEGJEGYZÉS » Semmi.
Vissza az elejére Go down
https://merjalmodni.hungarianforum.com
Ajánlott tartalom





Vámpírok Empty
TémanyitásTárgy: Re: Vámpírok   Vámpírok Empty

Vissza az elejére Go down
 
Vámpírok
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Merj álmodni! Az Alkonyat leszállt! :: Előtörténet-potál-
Ugrás: